مشاوره رایگان

قبل از هر چیزی ، مشخصات خودتو وارد کن تا از مشاوره رایگان ما استفاده کنی

اگر برنامه نویسی مسلط هستی استخدام شو

اگر برنامه نویسی در حوزه فرانت اند مسلط هستین به ما اعلام کنید تا در کمترین زمان ممکن به استخدام گروه برنامه نویسی وارنا در بیایید.

اگر برنامه نویسی مسلط نباشم هم میتونم استخدام شوم؟

 

البته شما هم میتونید استخدام شوید . در ادامه مسیری که شما برای استخدام شدن باید طی کنید خدمتتون توضیح داده شده

آموزش

دوره ی آموزشی که شرکت برنامه نویسی وارنا برگزار میکند به صورت تخصصی در حوزه ی فرانت اند هست . فرانت اند یا Front End، به بخش قابل مشاهده‌ی یک وب سایت یا نرم افزار توسط کاربران می‌گویند. فرانت اند، کدهای غیر قابل فهم برای کاربران را در قالب ظاهری گرافیکی و بصری به آن‌ها نمایش می‌دهد تا بتوانند به راحتی از بخش‌های مختلف سایت استفاده کنند. در این بخش، فرم‌های ورودی اطلاعات، صداها، تصاویر، ویدئوها و به صورت کلی هر چیز دیگری که برای کاربر قابل درک باشد، قرار می‌گیرد. فرانت اند به دو بخش اصلی طراحی و توسعه رابط کاربری تقسیم می‌شود. در بخش طراحی، طراحان با نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ، ادوبی ایکس دی، فیگما و… ظاهر سایت را طراحی می‌کنند. اما بخش توسعه‌ی رابط کاربری مربوط به پیاده سازی ظاهر سایت در قالب کدهای HTML ،CSS و جاوا اسکریپت است.

صفر تا صد حوزه ی فرانت اند را طبق بروزترین مباحث برنامه نویسی به شما آموزش میدهیم و در اولین سطح از آموزش برنامه نویسی که قرار بگیرید با شما شروع همکاری خواهیم داشت .

آموزش ها به صورت ویدئو محور هستند . هر چند قسمت یکبار برای شما تمرینی قرار داده شده که انجام بدید و برای پشتیبان تان ارسال کنید تا تمرین شما بررسی شود و هرگونه اصلاحی باشد ، یا نکته ای وجود داشته باشد به شما بگویند تا سطح برنامه نویسی شما افزایش پیداکند.

پشتیبانی

پشتیبانی را هم ما به صورت 24 ساعته مادام العمر در نظر گرفتیم و شما میتوانید به صورت 24 ساعته با پشتیبان تان در ارتباط باشید و هرزمان سوالی ، نکته ای در زمینه ی برنامه نویسی ، چه در رابطه با خود دوره و چه در رابطه با موضوعاتی که می شنوید براتون ایجاد شد می توانید بپرسید و ما به شما پاسخ خواهیم داد .

آزمون و ارائه ی مدرک

در پایان هر ترم از شما آزمون گرفته میشود که نتیجه اش در همکاری ما با شما تاثیر گذار هست . همچنین در پایان هر دوره ی آموزشی در صورت درخواست هنرجو با پرداخت هزینه ای جداگانه مدرک فیزیکی نیز اعطا میگردد .

رزومه سازی

علاوه برآن با توجه به تمرین هایی که انجام می دهید و پروژه هایی که ما متناسب با سطح برنامه نویسی شما ، به شما داده میشود که انجام دهید یک رزومه ی کاری معتبر نیز برای شما ایجاد میشود . رزومه کاری که که هر جای دنیای قابل ارائه است چراکه پروژه هایی شما انجام میدهید همگی مشخص هستند .

;

سرفصل های آموزشی

شرکت برنامه نویسی وارنا 6 ترم آموزشی در حوزه ی فرانت اند ارائه میدهد که شامل :

آموزش html ,css : اولین گام دربرنامه نویسی وب هست

آموزش sass و tailwind : در دوره ی آموزش sass که فریمورک css است و آموزش tailwind که کلاس باز css است یاد میگیرید کمتر و حرفه ای تر کد بزنید .

آموزش JavaScript : به صفحات وب رفتار می بخشد

React.js: که کتابخانه ی زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت هست

next.js: در واقع برای سئوسازی سایت استفاده میشود و به شدت روی سئوی سایت تاثیر می گذارد .

react.native : میتوانید با آن اپلیکیشن موبایل طراحی کنید .

در ادامه ویدئویی در ارتباط با یکی از همایش های برگزار شده توسط گروه برنامه نویسی وارنا را مشاهده میکنید

varna

استخدام و درآمدزایی

اما موضوع اصلی که وجود دارد درآمدزایی و نحوه ی همکاری ما با شماست . روند کل کار دورکاری است . در برنامه نویسی دورکاری مشکل نیست و خیلی کارها را راحت تر هم میکند . با توجه به ابزارهایی که ما داریم و با توجه به نرم افزارهایی که هست ما میتوانیم به بهترین شکل دورکاری را مدیریت کنیم بدون اینکه هیچ مشکل و تداخلی در روند کاری و آموزش پیش بیاید . درآمدزایی شما از چندین روش امکان پذیر هست .

روش اول : وقتی شما به اولین سطح از برنامه نویسی برسید یعنی بتوانید قالب سایت ها را با استفاده از html , css , sass , tailwind پیاده سازی کنید ما با شما قرارداد همکاری میبندیم . زمانی که با شما قرارداد ببندیم یعنی کار شما را تضمین و تایید میکنیم . و به شما پروژه های مختلف در زمان های متفاوت با توجه به سطح برنامه نویسی ای که دارید ارائه میشود . پروژه را ما برای شما تعریف میکنیم، یک بازه ی زمانی هم تعیین میکنیم که شما در آن بازه ی زمانی پروژه را به ما تحویل دهید . هرکجا هم سوال و نکته ای بود میپرسید کمکتون میکنیم . در واقع تنها موردی که وجود دارد این است که شما باید تضمین کنید که سر زمان مورد نظر پروژه را به ما تحویل دهید .

روش دوم : استفاده از سایت ساز است . شما به عنوان هنرجویی که با ما همکاری میکنید میتوانید قالب های مختلف طراحی کنید که این قالب ها بستگی به سطح برنامه نویسی شما دارد. ما با استفاده از سئوی قدرتمندی که داریم و با استفاده از بازاریابی ای که برای اینکار انجام می دهیم ، قالب های شما را به افراد مختلف پیشنهاد می دهیم . هر مقدار که فروش داشته باشد مقدار قابل توجهی اش به خود شما می رسد . در واقع با استفاده از سامانه سایت ساز که ابزاری است که ما در اختیار داریم می توانید به درآمدزایی برسید .

روش سوم : پروژه های شخصی بگیرید . پروژه های شخصی که هرچقدر سطح برنامه نویسی شما بالاتر رود و به شما ارائه می شود می توانید انجام دهید و حتی این نکته را هم بگم شما هرجایی از پروژه ها شخصی تان هم اگر سوالی بود می توانید بپرسید و ما کمکتون میکنیم .

این 3 روش درآمدزایی شماست . 3 روشی که شما 100% می توانید به درآمد برسید در کنار ما .