مشاوره رایگان

مجموعه menu های پیاده سازی شده با tailwind

menu

منو در سایز موبایل و منو در سایز دسکتاپ و منو سایز موبایل و دسکتاپ<br>

معرفی html css menu

این سورس کد از سه بخش تشکیل شده که هر کدام به تنهایی نیز میتوانند به عنوان منوی یک سایت در نظر گرفته شوند. همگی این فایل هابه روز هستند و برای پیاده سازی آن از تکنولوژی tailwind استفاده شده که در سئوی سایت شما نیز تاثیر مثبت و قابل توجهی میگذارد. اگر به دنبال منو برای سایت خود هستید این سه منو را به شما پیشنهاد میکنیم به دلیل ویژگی هایی که دارد و استفاده نمونه های مشابه ان در سایت های معروف سراسر دنیا که نشانه ی جذابیت بالای این فایل است.


بخش اول که یک منوی فیکس است که در سایز موبایل نیز کاربرد دارد و میتواند منوی سایز موبایل نیز قرار گیرد. این منو در سایز های کاربردی زیبایی و ریسپانس خود را حفظ و ویژگی هایی که دارد میتواند این منو را از سایر منو های دیگر متمایز سازد. این منو که برای سایز موبایل طراحی و ریسپانسیو شده است را میتوان برای سایت خود و کاربرانی که با گوشی وارد سایت شمامیشوند استفاده کرد. دلیل اهمیت استفاده از این نوع منو را میتوان کاربرانی دانست که با گوشی وارد سایت شما میشوند و زیبایی که این منو به سایت شما میدهد باعث میشود که کاربر دوباره به سایت شما رجوع کند و با هر بار کلیک سایت شما سئوی شما رشد میکند.


بخش دوم که یک منوی ستونی است که میتواند به عنوان navbar سایت در نظر گرفته شود و بخش های مختلف سایت را در بر گیرد. ویژگی این منو قرار دادن صفحات زیاد از سایت در منو است که میتوان گفت تمام یک سایت کامل را پوشش میدهد. در این منو که هم میتوان به عنوان منوی فیکس در دسکتاپ و منوی ریسپانسیو برای سایز موبایل استفاده کرد گزینه های زیادی وجود دارد که حتی در سایز موبایل و تبلت نیز میتوان بخش های مختلف سایت را در آن لینک دهی کنیم تا کاربر دسترسی سریع تری به بخش های مختلف سایت شما داشته باشد.
بخش سوم میتواند به عنوان منوی همبرگری قرار گیرد و حتی به عنوان sidebar نیز میتواند ایفای نقش کند . از ویژگی های این منو زیبایی و جذابیتی است که برای بیننده ایجاد میکند. قرار گرفتن لوگوی سایت شما در این منو یکی دیگر از ویژگی هایی است که جذابیت سایت را افزایش میدهد. در این منو شما میتوانید لینک های صفحات مختلف سایت خود را قرار دهید تا کاربر بتواند از این قسمت صفحات مختلف سایت شما را انتخاب کند.تمامی منو های بالا با برنامه نویسی کلین پیاده سازی شده و بدون مشکل میتونی به پروژه ات اضافه کنی.


راهنمای نصب داخل فایل موجود میباشد

90%رضایت
90%رضایت
تک صفحه ای
با تکنولوژی tailwind پیاده سازی شده
طراحی زیبا و خاص
کدنویسی اصولی و استاندارد
ریسپانسیو شده
قیمت محصول :

30000

تومان
برنامه نویس :وارنا
برای ثبت نظر باید ابتدا وارد شوید

نظرات ثبت شده

نظری ثبت نشده است